راهنمای شرکت در مسابقات گنج آزمون

دیجی گنج چیست و چه کاربردی دارد؟

مسابقات پرسش و پاسخ گنج آزمون در دو رده رایگان و حرفه ای برگزار می شوند. شرکت در مسابقات رایگان هیچ هزینه ای ندارد و شما می توانید با شرکت در آن ها و کسب رتبه های برتر از جوایز نقدی و نفیس مسابقات رایگان بهره مند شوید. اما برای شرکت در مسابقات حرفه ای نیاز به دیجی گنج دارید. دیجی گنج را می توانید از سه روش زیر به دست آورید:

۱- برنده شدن در مسابقات رایگان و دریافت دیجی گنج

۲- خرید دیجی گنج از طریق صفحه خرید

۳- انجام کارهای سفارشی و دریافت دیجی گنج (به زودی)

هم مسابقات رایگان و هم مسابقات حرفه ای دارای جوایز نقدی هستند اما جوایز مسابقات حرفه ای بسیار بسیار نفیس تر از جوایز مسابقات رایگان می باشد.

روند شرکت در مسابقات به چه صورت می باشد؟

برای شرکت در مسابقات مراحل زیر را می بایست طی کنید :

۱- پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود، به صفحه مسابقات بروید. سپس مسابقه مورد نظر خود را انتخاب نموده و بر روی آن کلیک کنید.

۲- با کلیک بر روی مسابقه مورد نظر به صفحه توضیحات آن مسابقه وارد خواهید شد. در این صفحه توضیحاتی راجع به مسابقه مورد نظر مشاهده خواهید نمود. توصیه میکنیم مطالب داخل این صفحه را به دقت مطالعه کنید.

۳- با کلیک بر روی دکمه «شرکت در این مسابقه» و پرداخت ورودی مورد نیاز (در صورت نیاز) به صفحه تذکرات مسابقه هدایت خواهید شد! در این صفحه تذکرات کلی راجع به چک کردن اینترنت و سایر مطالب داده می شود.

۴- با کلیک بر روی دکمه «شروع مسابقه» مسابقه بلافاصله شروع خواهد شد.

۵- پس از پایان مسابقه میزان نمره و درصد اخذ شده توسط شما در طی این مسابقه و هم چنین مدت زمان پاسخگویی شما به سوالات نمایش داده می شود.

۶- ایمیلی حاوی درصد، نمره و زمان پاسخگویی شما به سوالات به ایمیلتان ارسال می شود.

۷- بعد از اتمام مهلت شرکت در مسابقه لیست برندگان و جوایز آن ها در سایت قرار داده می شود و جوایز به حسابشان واریز خواهد شد.

امیدواریم شما برنده جوایز نفیس گنج آزمون باشید

نحوه تعیین برندگان مسابقات پرسش و پاسخ چگونه است؟

شرکت کنندگان بر اساس درصد پاسخگویی به سوالات رتبه بندی می شوند و کسانی که درصد بالاتری داشته باشند رتبه بهتری خواهند داشت.

تبصره ۱ : در صورتی که چند شرکت کننده درصد پاسخگویی یکسانی داشته باشند ، ملاک رتبه بندی زمان پاسخگویی آن ها به سوالات می باشد. شرکت کننده ای که در زمان کمتر پاسخ داده باشد ، رتبه بهتری هم خواهد داشت.

تبصره ۲ : در مواقع خیلی نادر اگر هم درصد و هم زمان پاسخگویی چند شرکت کننده به سوالات یکسان باشد جایزه آن جایگاه بین همان تعداد افراد تقسیم خواهد شد.

گنج آزمون چند نوع جایزه به کاربرانش هدیه میدهد؟

در گنج آزمون جوایز هم به صورت نقدی به کاربران هدیه داده میشود و هم به صورت فیزیکی مثل تلفن همراه، فلش، هارد اکسترنال و …

جوایز نقدی به شماره حساب شما ارسال میشود و جوایز فیزکی هم از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد

در گنج آزمون از چه طریقی می توان برنده جایزه شد؟

روش های مختلفی در سامانه گنج آزمون وجود دارد که با استفاده از آن ها میتوانید برنده جوایز نفیس گنج آزمون شوید. برخی از این روش ها عبارتند از :

۱-مسابقات : با شرکت در مسابقات گنج آزمون و کسب رتبه های برتر می توانید برنده جوایز نفیس شوید.

۲- ارتقای درجه کاربری : در آینده نزدیک بنا به سیاست حمایت از کاربران گنج آزمون، درجات کاربری مختلفی را برای شما تعیین خواهیم نمود که پس از هر بار رسیدن به درجه کاربری بالاتر، بدون قرعه کشی جایزه نقدی تقدیم شما خواهد شد!

۳- مسابقات جایزه بزرگ (جشنواره ها) : هر از چند گاهی مسابقات جایزه بزرگ و جشنواره هایی برای ایجاد شور و انگیزه بیشتر در کاربران راه اندازی می شود که با شرکت در آن ها و کسب رتبه های برتر، از جوایز این مسابقات بهره مند شوید. جوایز این مسابقات نفیس ترین جوایز در گنج آزمون می باشد.

۴- طراحی سوال : بعضی از مسابقات دارای جام طراحان می باشد که شما با طراحی سوالات می توانید جوایز نقدی ببرید. به ازای هر سوال که توسط تیم نظارت بر کیفیت گنج آزمون تایید شود میلغی به شما تخصیص داده خواهد شد.

۵- نظر سنجی ها : با شرکت در نظر سنجی های گنج آزمون می توانید بدون قرعه کشی جایزه مخصوص به نظر سنجی را مال خود کنید!

برای دریافت جوایز نقدی چه اقدامی باید انجام دهیم؟

جهت دریافت جوایز نقدی خود می بایست شماره حساب به همراه شماره شبای بانکی خود را در سایت ثبت کنید. برای ثبت شماره حساب و شماره شبا می توانید از قسمت ویرایش اطلاعات در نوار بالایی، اطلاعات بانکی خود را ثبت کنید. جوایز به صورت اتوماتیک روز بعد از اعلام برندگان به حساب برندگان واریز خواهد شد. همچنین طبق سیاست های حفظ حریم خصوصی مشتریان اطلاعات بانکی شما نزد ما به صورت محرمانه محفوظ باقی می ماند.

تبصره ۱ : نام و نام خانوادگی صاحب حساب می بایست دقیقا با نام و نام خانوادگی ثبت نام شده در سایت گنج آزمون یکسان باشد.

تبصره ۲ : در هنگام وارد کردن اطلاعات بانکی خود دقت فرمایید. عواقب هرگونه اشتباه در وارد کردن اطلاعات بانکی به عهده خودتان می باشد.

واریز جایزه های نقدی به حساب های بانکی چگونه خواهد بود؟

پس از ثبت شماره حساب و شماره شبای حساب بانکی خود و تایید صحت اطلاعات توسط کارشناسان گنج آزمون، واریز جایزه های نقدی با شرایط زیر انجام خواهد شد:

۱- واریز جایزه های نقدی به حساب بانکی شما، به صورت خودکار روز شنبه هر هفته انجام خواهد شد و نیاز به ثبت درخواست واریز از طرف شما نمی باشد!

۲- به دلیل جلوگیری از بالا رفتن تعداد تراکنش های بانکی، حداقل میزان موجودی جوایز شما جهت واریز به حساب بانکیتان ۱۰۰ هزار تومان می باشد. در صورتی که موجودی حساب جوایز شما کمتر از این مقدار باشد می بایست با شرکت در مسابقات و یا نظر سنجی های گنج آزمون موجودی حساب جوایز خود را افزایش داده تا پس از رسیدن به حد نصاب، جایزه شما به حساب بانکیتان واریز شود!

سکه چیست و از چه طریق بدست می آید؟

در گنج آزمون تنها راه خرید جوایز فیزیکی از طریق سکه میباشد. سکه را میتوانید از طریق روش های زیر بدست آورید:

۱- شرکت در مسابقات و جشنواره ها: جوایز بعضی از مسابقات و جشنواره ها سکه می باشد و شما با شرکت در آن ها و کسب رتبه و امتیاز لازم میتوانید سکه بدست بیاورید.

۲- بازکردن جعبه های شانس: در داخل برخی از جعبه های شانس سکه وجود دارد که شما با پیدا کردن جعبه هدف میتوانید سکه های داخل آن را مال خود کنید.

۳- عضویت در کانال تلگرام: هر از چند گاهی برای اعضای کانال تلگرام هدیه های ویژه ای از قبیل سکه رایگان در نظر گرفته میشود. شما با عضویت در کانال تلگرام گنج آزمون میتوانید از سکه رایگان بهره مند شوید. برای عضویت در کانال تلگرام گنج آزمون اینجا کلیک کنید

آیا امکان خرید آنلاین سکه وجود دارد؟

خیر. سکه را فقط میتوانید از طریق روش های گفته شده در بالا بدست آورید و امکان خرید آنلاین سکه وجود ندارد.

هزینه پست کردن جایزه برای من چقدر می باشد؟

اگر مبلغ کل جایزه(های) شما بیشتر از ۲۰ هزار سکه باشد، ارسال جایزه برای شما رایگان انجام خواهد شد و از شما هزینه پست دریافت نمیگردد. برای جایزه های زیر ۲۰ هزار سکه هم هزینه پست بسته به مسافت، توسط شرکت پست درب منزل از شما دریافت میگردد.

جایزه ام را سفارش دادم. چه مدت طول میشکد تا به دستم برسد؟

در صورتی که جایزه سفارش داده شده توسط شما در انبار گنج آزمون موجود باشد، در همان روز کاری جایزه شما از طریق پست پیشتاز برای شما ارسال میشود و بسته به مسافت، جایزه شما در مدت ۱ الی ۷ روز کاری بدستتان خواهد رسید.

در صورتی که جایزه مد نظر شما در انبار گنج آزمون موجود نباشد ابتدا جایزه شما از بازار خریداری شده و سپس در اسرع وقت از طریق پست پیشتاز برای شما ارسال میگردد.