مسابقه تک سوالی – معمای آژانس مسافرتی زیرک

[ult_buttons btn_title=”جایزه : 1000 سکه” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-custom” btn_width=”200″ btn_height=”55″ btn_padding_left=”5″ btn_padding_top=”0″ btn_bg_color=”#ffffff” btn_hover=”ubtn-fade-bg” btn_bg_color_hover=”#1e73be” btn_title_color_hover=”#ffffff” icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_border_style=”solid” btn_color_border=”#1e73be” btn_color_border_hover=”#1e73be” btn_border_size=”1″ btn_radius=”3″ el_class=”button button2″ btn_font_size=”13″]
[ult_buttons btn_title=”ورودی : 50 دیجی گنج” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-custom” btn_width=”200″ btn_height=”55″ btn_padding_left=”5″ btn_padding_top=”0″ btn_bg_color=”#ffffff” btn_hover=”ubtn-fade-bg” btn_bg_color_hover=”#dd3333″ btn_title_color_hover=”#ffffff” icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_border_style=”solid” btn_color_border=”#dd3333″ btn_color_border_hover=”#dd3333″ btn_border_size=”1″ btn_radius=”3″ el_class=”button button2″ btn_font_size=”13″]

توضیحات و نکات قابل توجه :

  • جایزه این مسابقه 1000 سکه و 3 حق شانس می باشد. اگر در مسابقه شرکت کنید 3 حق شانس می گیرید و در صورتی که جزو برندگان مسابقه باشید 250 سکه دیگر نیز برنده خواهید شد.
  • به 4 نفر از افرادی که بهترین جواب ها را ارسال کنند به قید قرعه نفری 250 سکه جایزه داده خواهد شد.
  • ورودی این مسابقه 50 دیجی گنج می باشد. پس از پرداخت میزان ورودی، این صفحه مجددا بارگذاری می شود و جعبه ارسال پاسخ برای شما فعال می شود.
  • پاسخ خود را کاملا دقیق و با جزئیات ارسال کنید. جایزه به جواب هایی تعلق می گیرد که پاسخ سوال را کامل و دقیق ارسال کرده اند. به هر میزان که پاسخ شما ناقص باشد از امتیازی که بدست می آورید کسر خواهد شد.
  • پاسخ خود را فقط به زبان فارسی بنویسید. جواب هایی که به صورت فینگیلیش ارسال شوند بدون خواندن رد خواهند شد.
  • برندگان و نیز پاسخ صحیح و کامل این مسابقه پس از پایان مهلت شرکت در مسابقه در همین صفحه اعلام خواهد شد.

سوال این مسابقه :

زوجی برای تفریح در رودخانه و قایقرانی به یک ایستگاه تفریحی رفتند. دو روز بعد از حرکت آنها، شوهر تنها برگشت و به پلیس توضیح داد که در امواج خشمگین رودخانه از قایق به بیرون پرتاب و در رودخانه غرق شد.
روز بعد پلیس به منزل آن مرد مراجعه و آن مرد را به جرم قتل همسرش بازداشت کرد. آنها به او گفتند که آژانس مسافرتی آنها را مطلع کرده است.
او از این حرف شوکه شد. آژانس مسافرتی از کجا از جریان قبل همسر آن مرد مطلع بود؟

جهت شرکت در مسابقات گنج آزمون و دریافت جوایز می بایست در گنج آزمون ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری :

[upme_login redirect_to=”#”]

ثبت نام در گنج آزمون :

[upme_registration redirect_to=”#”]

زمان باقیمانده تا پایان این مسابقه

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه